XXI edycja gminnego/ miejskiego konkursu ortograficznego i matematycznego dla klas III

W dniach 19 i 20 marca w ZS w Rzeczycy Długiej odbyła się XXI edycja gminnego/ miejskiego konkursu ortograficznego i matematycznego dla uczniów klas III. Organizatorem konkursów jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Stalowej Woli. Naszą szkołę w konkursie ortograficznym reprezentowała trójka uczniów: Emilia Turek, Filip Nicpoń i Igor Turek.

Największą liczbę punktów spośród wszystkich uczniów biorących udział w konkursie uzyskał Igor  Turek i to on zajął I MIEJSCE oraz uzyskał kwalifikację do eliminacji powiatowych. W konkursie matematycznym startowali Karol Stelmach i Igor Turek.  I w tym konkursie Igor okazał się najlepszy, znów uzyskał największą ilość punktów i również zakwalifikował się do eliminacji powiatowych. Pozostali uczniowie naszej szkoły również poradzili sobie całkiem dobrze. Wszystkim gratulujemy, a Igorowi życzymy powodzenia na kolejnym etapie.

Tekst i fot.: K. Stelmach