Powiatowy Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

W dnia 01-02.04.2019 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się XX Edycja Powiatowego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro” w kategorii teatr i taniec. W konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Teatralnie zaprezentował się zespół „Na Żarty”. Młodzi aktorzy zaprezentowali zabawne przedstawienie pt. „Wybory miss zagrody” i otrzymali wyróżnienie, i tym sposobem zakwalifikowali się do Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”.

Szkołę reprezentowali: Ewelina Garbacz, Emilia Sęk, Maja Świątek, Wiktoria Szymańska, Alicja Wermińska, Natalia Wojtala, Konrad Czuj, Filip Butryn, Karol Turek, Marcin Ciesielski, Adam Świątek, Victor Kucharczyk, Anna Kasprowicz, Zuzanna Tryka, Kinga Rachfalska i gościnnie Milena Piotrowska.

W kategorii taniec szkołę reprezentowały dwie grupy taneczne: „Promyk” grupa starsza i „Promyk” grupa młodsza. Obie wywalczyły udział w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”.

Szkołę reprezentowały: : Wiktoria Szymańska, Alicja Wermińska, Natalia Wojtala, Amelia Szkutnik, Anna Kasprowicz, Zuzanna Tryka, Kinga Rachfalska, Sandra Radzimowska, Izabela Kasprowicz, Wiktoria Szkutnik, Patrycja Szymańska, Julia Gorczyca, Kamila Wróblewska, Maja Sadowska, Ewa Świątek.

Tekst:D. Nieznalska, zdj.:L. Gugała, D. Nieznalska