„Ważne są dni, których jeszcze nie znamy” – zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. to szczególna data dla uczniów ósmej klasy, jak również dla całej społeczności szkolnej. To dzień zakończenia roku szkolnego. Dla ósmoklasistów to ostatni dzień w szkole podstawowej. Po dziewięciu latach spędzonych w szkole podstawowej, opuszczają jej mury, aby dalej kształcić się w różnych szkołach średnich.

Uczniowie klasy ósmej przygotowali z tej okazji montaż słowno- muzyczny, dziękując dyrekcji, wszystkim nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za trud włożony w wychowanie i wyksztalcenie oraz lata spędzone w szkole podstawowej.

W tym dniu również uczniowie oddziału przedszkolnego pożegnali się, ponieważ po wakacjach zostaną pierwszoklasistami.

Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej, którzy wyróżnili się w nauce w bieżącym roku szkolnym otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwo z wyróżnieniem oraz pamiątkowe książki.

Na wszystkich czekają teraz upragnione i zasłużone wakacje.