Dzień Mamy i Taty  w klasie I i Oddziale przedszkolnym

W dniu 5 czerwca w naszej szkole odbyła się niezwykła i  pełna ciepłych emocji uroczystość z okazji Dnia Mamy  i Dnia Taty. Podczas, której uczniowie klasy 1 i ich młodsi koledzy i koleżanki z Oddziału przedszkolnego, pod kierunkiem wychowawców pani Iwony Krawiec i Moniki Dereń – Turek zaprezentowali program artystyczny wypełniony pięknymi wierszami, piosenkami i życzeniami skierowanymi do kochanych rodziców. Po części artystycznej dzieci obdarowały rodziców przygotowanymi upominkami i zaprosiły na poczęstunek, który również samodzielnie przygotowały. Atmosfera tego spotkania była niesamowita i wywoływała wzruszenie i radość jaką  może dać niezwykła więź rodzinna. Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

Tekst i zdj.:I. Krawiec