Moja Babcia i Mój Dziadek

25 stycznia uczniowie klas III i I zaprosili babcie i dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Jak co roku wnuczęta przygotowały dla swoich bliskich programy artystyczne, w których nie brakowało wierszy i piosenek o dostojnych gościach. Uczniowie klasy I zaprezentowali się także w zabawnej scence o babci i dziadku. Klasa III wystąpiła z kolei w specjalnym odcinku programu telewizyjnego „ Familiada”. Uczestnikami były Babcie z ulicy Kwiatowej i Dziadkowie z uliczki w Barcelonie. W programie padło wiele pytań, były przerwy na reklamy, taniec i piosenki, gra w piłkę i jazda na rowerze . Na koniec w kierunku babć i dziadków popłynęło wiele życzeń od wnucząt i od dyrektor szkoły Barbary Pankowskiej. O słodki poczęstunek zadbały mamy, które przygotowały wiele pysznych ciast, a wnuki podarowały babciom i dziadkom wykonane przez siebie laurki.

Tekst i fot.: K. Stelmach