VII Powiatowy konkurs "Pisanka wielkanocna" i VI Powiatowy konkurs " Palma wielkanocna"

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli w udział w konkursach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem.  27 marca otrzymali nagrody z rąk pani Teresy Lachowskiej – dyrektor GCK.

W kategorii „ Pisanka wielkanocna” wśród nagrodzonych znalazła się: Zuzanna Tryka, której praca zajęła III miejsce. Wyróżnieniami nagrodzono: Maję Świątek, Martynę Świątek i Alana Świątek oraz Ewelinę Garbacz, Piotra Gorczycę i Karolinę Tryka.

W kategorii „ Palma wielkanocna” II miejscem nagrodzono Szymona Lebiodę, a wyróżniono Wiktorię Szymańską, Maję Świątek, Piotra Gorczycę, Natalię Wojtala, Kacpra Lebiodę i Klasę III. Prace powstały przy udziale rodziców, uczestniczyli oni w zajęciach, na których wykonane zostały kwiaty z bibuły.

Tekst i fot.: K. Stelmach