XIII Diecezjalny Zjazd Samorządów Szkół im. Jana Pawła II w Ulanowie

16 maja 2017 r. odbył się XIII Diecezjalny Zjazd Samorządów Szkół im. Jana Pawła II w Ulanowie. Tradycją stało się już, że i nasi przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego biorą udział w tym ważnym wydarzeniu. W tym roku przewodnicząca SU –Veronika Kucharczyk oraz zastępca przewodniczącej – Martyna Drozd wraz z opiekunem p. Anną Klich wzięły udział w spotkaniu.

Podczas zjazdu można było obejrzeć montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów z ulanowskiej szkoły oraz wysłuchać wykładu ks. dra Grzegorza Martyny pt. „Jan Paweł II i Miłosierdzie”. W tym dniu odbył się również III Międzywojewódzki Konkurs pt. „Znam mojego Patrona”. W konkursie naszą szkołę reprezentowała Emilia Sęk z klasy IV, która zajęła III miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z wyniku naszej uczennicy, ponieważ pytania konkursowe były bardzo trudne. Nasza reprezentantka poradziła sobie z nimi wspaniale. Gratulujemy sukcesu!