Powiatowy Konkurs Poetycki „Moja Mała Ojczyzna”

Już po raz XVII Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli wraz ze starostwem powiatowym i Liceum Ogólnokształcącym im. KEN zorganizowali konkurs poetycki skierowany do uczniów klas IV –VII szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Do konkursu zgłosiło się 65 młodych poetów. Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły – Ewelina Garbacz z klasy V, która zajęła 3 miejsce. 9 października  w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli odbyło się uroczyte wręcznie dyplomów i nagród zwycięzcom konkursu. Bardzo cieszymy się z tego sukcesu, bo wybór zwycięzcy był bardzo trudny ze względu na wysoki poziom prac literackich, co potwierdził przewodniczący jury Grzegorz Męciński.

Tekst:A. Klich, Zdjęcia: A. Garbacz