Inauguracja roku Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Stalowej Woli

W środę, 11 października 2017r.  reprezentacja szkoły uczestniczyła w spotkaniu Sandomierskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.. Tym razem udaliśmy się z pocztem sztandarowym do Stalowej Woli, gdzie gościła nas Szkoła Podstawowa nr 12  im. Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem księdza kapelana Szkół noszących imię Jana Pawła II, ks.  Roberta  Utnika w parafii Opatrzności Bożej w Stalowej Woli.

Po zakończonym nabożeństwie udaliśmy się do szkoły, gdzie wysłuchaliśmy prelekcji pani Ireny Nadbereżnej na temat „Idźmy naprzód z nadzieją”, a następnie  Dyrektor Sandomierskiej Rodziny Szkół pani Teresa Pracownik przedstawiła kalendarz działań na rok szkolny 2017/2018.

Szkołę reprezentowali: Veronika Kucharczyk, Karolina Weis, Miłosz Ziółkowski pod opieką ks. Marcina Hejmana i pani Doroty Nieznalskiej.

Tekst i zdjęcia: D. Nieznalska