XIII Diecezjalne Spotkania Teatralne Szkół im. Jana Pawła II

janpawel II-nowe" Młodzi aktorzy swojemu Patronowi"

Wola Rzeczycka, 24 maja 2018 r.

Program spotkania

Godz. 8.45      Przegląd sztuk

1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej

" W Soplicowie"

2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie                                               " Pamięć, o tym co ważne"

3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Potoczku " Jak powstała Polska..."

4.Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Tarnobrzegu " Wilcze tropy"

5. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach " Co Jadwiga ma do niepodległości?"

6. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach " Skarby księżniczki Dobrawy"

Godz. 11.00 - 11.30 Nabożeństwo

Godz. 11.30 - 12.00 Ogłoszenie wyników przeglądu. Występ zwycięskiego zespołu.

Godz. 12.30 - 13.00 Obiad

Godz. 13.30 - 14.00 Zakończenie spotkania