XIII Diecezjalne Spotkania Teatralne Szkół noszących imię Jana Pawła II - program

XIII Diecezjalne Spotkania Teatralne SZKÓŁ NOSZĄCYCH IMIĘ JANA PAWŁA II

„ Młodzi aktorzy swojemu Patronowi”

Wola Rzeczycka , 24 maja 2018 roku

Program spotkania

Godz. 8.45 Przegląd  sztuk  przygotowanych przez:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Rzeczyckiej "W Soplicowie"
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie "Pamięć, o tym co ważne"
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Potoczku „ Jak  powstała  Polska…”
  4. Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Tarnobrzegu  "Wilcze tropy"
  5.  Szkoła Podstawowa nr 2  im. Jana Pawła II w Gorzycach ”Co ma Jadwiga do niepodległości?”
  6.  Publiczna Szkoła Podstawowa  im. Jana Pawła II w Chwałowicach "Skarby księżniczki Dobrawy”

Godz. 11.00 – 11. 30

Nabożeństwo (w budynku szkoły)

Godz. 11.30- 12.00

Ogłoszenie wyników przeglądu. Występ zwycięskiego zespołu.

Godz. 12.30 – 13.00

Obiad.