Żegnaj szkoło, witajcie wakacje

Koniec roku już jutro, więc może by tak trochę powspominać ,co ciekawego, śmiesznego, czy może strasznego wydarzyło się w upływającym roku szkolnym. Uczniowie klasy III po raz kolejny urządzili sobie Dzień Pustej Klasy.

W tym roku zaprosiliśmy do świętowania klasę I. Były wesołe zabawy, rozmowy na temat ciekawych książek, które warto przeczytać podczas wakacji i grillowanie kiełbasek. A co odważniejsi wmówili się na przejażdżkę quadem, wykorzystując obecność policjanta na zajęciach w przedszkolu. Na placu szkolnym mamy nowe, piękne miejsce, gdzie można wygodnie usiąść, porozmawiać z kolegami, zjeść drugie śniadanie, czy jak my spotkać się przy grillu. Nowe ławki pod dębem i wzdłuż chodników to pomysł i wykonanie rady rodziców. Jest tu teraz bardzo przyjemnie i wygodnie, na pewno będziemy często korzystać z tego miejsca. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pracowali przy jego wykonaniu.

Tekst i fot.: K. Stelmach