Gminny Przegląd Teatrzyków Profilaktycznych

W dniu 18października 2019roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Przeglądzie Teatrów Profilaktycznych na temat „Stop Dopalaczom” objętym Patronatem Wójta Gminy Radomyśl nad Sanem. Nasza grupa teatralna przedstawiła spektakl pod tytułem „Tylko taki wiele znaczy, kto nie bierze dopalaczy”.

W ocenie jurorów wszystkie przedstawienia przygotowane przez aktorów z poszczególnych szkół w gminie zasługiwały na I miejsce, stąd w nagrodę wszyscy aktorzy pojadą na wycieczkę do Kazimierza Dolnego.

Szkołę reprezentowali: Natalia Wojtala, Ewelina Garbacz, Emilia Sęk, Nikola Żyłka, Wiktoria Szymańska, Maja Świątek, Piotr Gorczyca, Kinga Rachfalska, Zuzanna Tryka, Marcin Ciesielski, Konrad Czuj, Karol Turek, Izabela Kasprowicz, Karol Stelmach.

Tekst i zdj.: D. Nieznalska