„Kolorowe bombki”

„Kolorowe bombki” pod takim tytułem odbył się kolejny przegląd bożonarodzeniowych  ozdób świątecznych.  Tegoroczne bohaterki przeglądu w  większości miały tradycyjny kulisty kształt, ale już sposób ich zdobienia zachwycał różnorodnością użytych materiałów.

Również kolorystyka prac zawierała pełną gamę barw.  W przeglądzie wzięło udział 41 uczestników, którzy wykonali 57 bombek. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie przygotowanej na szkolnym korytarzu. Na kilka dni  wniosły do szkoły bajkowy, magiczny nastrój.

W wyniku głosowania za najładniejszą została uznana bombka oznaczona numerem 1. Wykonała ją  Pani Joanna Świątek, II miejsce zajęła praca Eweliny Garbacz ( numer 41), a III pani Moniki Dereń – Turek i Igora Turka ( numer 48) oraz Darka Miętus ( numer 18).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy inwencji twórczej i wspaniałych efektów prac.

Tekst i zdjęcia: K. Stelmach