Dzień Babci I Dziadka 2016r.

Kochamy Was – tak dzieci z klas O – III powitały swoich dziadków na spotkaniu zorganizowanym z okazji ich święta. Były wiersze, piosenki, tańce i inscenizacje.
W inscenizacji „ Żabi król” wystąpiła klasa II, a losy „ Brzydkiego kaczątka” opowiedziała klasa III. Uczniowie klasy O i klasy I wystąpili z wierszami i piosenkami. Były też serdeczne życzenia dla babć i dziadków, a rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Dziadkowie i babcie nagrodzili swoje wnuczęta gromkimi oklaskami.
W tym dniu serdeczne życzenia dla babć i dziadków popłynęły także od policji. W krótkiej pogadance policjanci z posterunku w Radomyślu nad Sanem przestrzegali seniorów przed coraz to bardziej wyrafinowanymi oszustami, którzy również na naszym terenie dokonują oszust metodą „ na wnuczka”.
                                                                                               Tekst i zdjęcia K. Stelmach